Ponúkame celkom 6389 inzerátov

Preskočiť na hlavný obsahPreskočiť na vyhľadávániePreskočiť na menu


Vložiť inzerát zadarmo

autobazar

Zaregistrujte sa zadarmo

Moje inzeráty


Podmienky využívania služieb na serveri nBazar.sk

 1. Svoje pripomienky na vylepšenie bazaru píšte na Facebook profil
 2. nBazar.sk je inzertný server.
 3. Server umožňuje bezplatne zverejňovať a vyhľadávať ponuku a dopyt predmetov, služieb a iného majetku súkromných osôb a podnikateľských subjektov, ďalej len Užívateľov.
 4. Na serveri nBazar.sk je zakázané inzerovať (zákaz platí aj bez ohľadu na topovanie a iných reklám):
  • je zakázané používať v texte inzerátu odkazy na webové stránky, emailové adresy, tel. čísla
  • je zakázané používať v nadpise či popise len veľké písmená
  • prostriedky na chudnutie
  • multilevel systémy, pyramídové hry, provízne systémy
  • emailingové systémy a iné bezpracné zárobky
  • prácu s možnosťou platby vopred
  • kopírovanie letákov, dopisov, diskiet, vkladanie letákov do obálok a podobné podvodné systémy
  • inzeráty typu "napíš mi a ja ti poviem ako zarobiť 1000 Eur za týždeň"
  • lieky, liečivá a rôzne preparáty zakázané štátom predávať a distribuovať - vrátane liekov na predpis
  • kopírovanie diskiet, CD, DVD atď
  • prácu, ktorej podmienkou je poplatok vopred
  • inzeráty bez zjavného obsahu, ako napríklad "Ponúkam prácu, viac informácií na telefóne/emaily."
 5. Inzerát môže byť vložený len v jednej kategórii, je zakázané vložiť jeden inzerát viackrát do viacerých kategórií. Inzeráty predaja/ponuky patria do "ponuky", inzeráty dopytu/kúpy patria do "kúpy".
 6. Na serveri je zakázané inzerovať ničnehovoriace inzeráty typu "Zarobte veľa peňazí, viac informácií na emaily". Pokiaľ sa na serveri objaví "zakázaný" inzerát, bude vymazaný bez povinnosti nahradiť užívateľovi zaslanú čiastku na topovanie inzerátu. Poplatok v sekcii Práca a Služby je za schválenie administrátorom, toto schválenie je samozrejme u inzerátov porušujúcich podmienky záporné a užívateľ nemá v tomto prípade nárok na vrátenie poplatku. Pokiaľ podáte dva rovnaké inzeráty, je ten starší označený systémom ako duplicitný a vymaže sa.
 7. Fotografie umiestnené k inzerátu nesmú byť erotického charakteru, alebo nesmú zobrazovať intímnu časť ľudského tela. Ďalej nesmú byť výhražné, klamlivé či urážlivé.
 8. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vykonať nevyhnutné zmeny v inzeráte, prípadne inzerát vôbec nezverejniť, prípadne inzerát odstrániť z ponuky, ak bude v rozpore s platnými zákonmi Slovenskej republiky, pravidlami nBazar.sk alebo dobrými mravmi.
 9. Prevádzkovateľ má právo zmazať inzerát pokiaľ je inzerát vložený do nesprávnej sekcii s ohľadom na text inzerátu alebo pokiaľ inzerát budí dojem, že Užívateľom je iná právnická alebo fyzická osoba. Prevádzkovateľ má právo zmazať inzerát i pri podozrení, že inzerát odporuje podmienkam nBazar.sk
 10. Prevádzkovateľ je len sprostredkovateľom kontaktu medzi predávajúcim a kupujúcim a nepreberá tak žiadne záruky za kvalitu, pôvod, dodanie, odoberanie, zaplatenie alebo upotrebiteľnosť ponúkaných vecí či služieb.
 11. Prevádzkovateľ nenesie zodpovednosť za zneužitie osobných údajov Užívateľov uvedených v inzeráte alebo získaných nelegálnym preniknutím do systému stránok treťou osobou. Užívateľ súhlasí s anonymným použitím registračných a štatistických údajov.
 12. Prevádzkovateľ funguje iba ako sprostredkovateľ medzi kupujúcim a predávajúcim, nepreberá žiadne záväzky ani záruky za predávané predmety a služby.
 13. Užívateľ súhlasí v zmysle zákona o niektorých službách informačnej spoločnosti s tím, že Prevádzkovateľ je oprávnený zasielať Užívateľovi akékoľvek e-mailové správy, obsahujúce informácie o novinkách, ktoré nBazar.sk ponúka.
 14. Užívateľ nesmie jeden podobný či rovnaký inzerát vložiť viackrát.
 15. Tieto podmienky nadobúdajú platnosť a účinnosť okamžikom ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky zmeniť.
tv program