Ponúkame celkom 8030 inzerátov

Preskočiť na hlavný obsahPreskočiť na vyhľadávániePreskočiť na menu


Vložiť inzerát zadarmo

autobazar

Zaregistrujte sa zadarmo

Moje inzeráty


recepty

Hlavná stránkaRealityPozemkyStavebný pozemok v jednom z najkrajších miest - Žilinský kraj

Stavebný pozemok v jednom z najkrajších miest

Ponuka - [16.05.2018] Zmazať / Editovať/TOPOVAŤ

Zvlášť v zaujímavých lokalitách sa ponúkajú pozemky, ktoré majú prívlastok „stavebné“. Nie je vždy tomu tak. Tieto pozemky ležia v zastavanom území obce a tvoria záhradu k rodinnému domu, sú primerane veľké na stavbu aj viacerých chát, mimo chráneného územia, dostupné v každom období, s celoročným prístupom po asfaltovej ceste. Lepšie miesto ťažko nájsť – posúďte sami.

AD-REALITY Kysuce - ponúkame na predaj pozemky ležiace v malej osade nad obcou Oščadnica, uprostred úžasnej krajiny poskytujúcej výhľady na kopce Kysuckej vrchoviny a Javorníkov. Tvoria súčasť oplotenej záhrady k rodinnému domu, kvalifikáciou orná pôda, v zastavanom území obce a nie sú umiestnením v chránenom území. Výmera pozemkov je 2. 369 m2, sú rovinaté až mierne svahovité. Súčasťou je prístup z miestnej komunikácie, ktorý je doteraz pozemkom nad domom - trávnatá plocha s výmerou ca 300 m2 (šírka 5 m). Vzdialenosť k zjazdovke lyžiarskeho strediska Veľká Rača, Oščadnica je cca 3 km, do centra obce do 10 min. jazdy autom, Elektrina – na okraji pozemku.

Cena 15 eur/m2 + dohoda pri rýchlom jednaní, Kontakt: 0905844054, www.ad-reality.sk

Cena nehnuteľnosti zahŕňa náklady spojené s predajom nehnuteľnosti, najmä právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv, príprava podkladov k návrhu na vklad do katastra podľa zmluvy o sprostredkovaní predaja. Bezplatne poskytujeme finančné poradenstvo nie len v spojení s kúpou nehnuteľností z našej ponuky. Významným predmetom našej činnosti je architektúra a dizajn.


Stavebný pozemok v jednom z najkrajších miest nadhľad 1Stavebný pozemok v jednom z najkrajších miest nadhľad 2Stavebný pozemok v jednom z najkrajších miest nadhľad 3Stavebný pozemok v jednom z najkrajších miest nadhľad 4Stavebný pozemok v jednom z najkrajších miest nadhľad 5Stavebný pozemok v jednom z najkrajších miest nadhľad 6

Stavebný pozemok v jednom z najkrajších miest


Meno: AD REALITY Kysuce
Kontakt: Kontaktujte inzerta
Telefon: Volám na inzerát z nBazar.sk
+421905844054
Lokalita: Žilinský kraj
Cena: 15 Eur
Zobrazené:86 x

Všetky inzeráty uživateľa
Označiť zlý inzerát
Označiť zlú kategoriu inzerátu
Vytlačiť inzerát
Doporučit kamarátovi
Zdielajte na FacebookuTwitteriKontaktujte inzerenta

Opíšte toto číslo (Ochranu proti spamu.) sem

loading...
autobazar
humor